Členství pro současné členy v roce 2014

Vážení fanoušci, dovolte, abychom vás informovali o způsobu prodloužení členství v Oficiálním fanclubu české fotbalové reprezentace pro rok 2014. Členský příspěvek zůstává i v letošním reprezentačním ročníku 2014 nezměněn ve výši 200 Kč.

Rada Fanclubu i nadále pokračuje v jednáních s FAČR. Hlavním tématem dialogů je dlouhodobá garance benefitů Fanclubu ze strany FAČR – rezervační a předkupní právo vstupenek na domácí utkání reprezentace, a stabilní podpora rozvoje Fanclubu – pravidelná realizace Fanzón před domácími zápasy, vytvoření sítě poboček Fanclubu a inovace webu.

Své členství samozřejmě nemusí prodlužovat ti členové Fanclubu, kteří se registrovali a uhradili členský příspěvek v roce 2014. Stejně tak jsou mezi aktivní členy letošního roku převedeni všichni fanoušci, již své členství ve Fanclubu uzavřeli v období září – prosinec 2013.

Postup prodloužení členství:

Prodloužení členství učiníte převodem členského příspěvku ve výši 200 Kč na účet Fanclubu č.ú. 2337858319/0800. Jako variabilní symbol použijte Vaše členské identifikační číslo, které je uvedeno na Vaší členské kartě, certifikátu, v registračním mailu, či po přihlášení na Váš osobní účet na stránkách Fanclubu. Jako popis platby vepište Vaše jméno a „prodloužení členství".

V případě, že jste zapomněli své členské identifikační číslo, obraťte se prosím nainfo@fanclubfotbal.cz.

Váš Fanclub