Máte zájem stát se členem Oficiálního fanclubu české fotbalové reprezentace?

Vyplňte tuto přihlášku dle instrukcí.

POZOR! Údaje, které vyplníte v tomto formuláři, budou tištěny na certifikát členství, který obdržíte. Dbejte prosím na diakritiku a malá/velká písmena.

V případě zájmu o členství převedete (po obdržení registračního emailu s Vaším ID) na účet fanclubu členský příspěvek 240 Kč (200 Kč členský příspěvek + 40 Kč poštovné za zaslání vstupního členského balíčku). Číslo účtu je 2337858319 / 0800.

* Povinné udaje

Roční členský příspěvek za kalendářní rok činí 200,00 Kč

Registrační podmínky:
Osoba, která vyplnila tuto přihlášku, potvrzuje pravdivost a přesnost uvedených údajů, souhlasí s tím, aby občanské sdružení Oficiální fanklub české fotbalové reprezentace takto získané údaje zpracovalo ve smyslu zákona č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů pro účely marketingového provozování fanclubu a jeho partnerů.

Po úhradě členského poplatku Vámi vybranou formou Vám do 60 dnů od dokončení registrace a schválení členství na Vaši adresu přijde vstupní balíček s registrační kartou.