Příznivec Fanclubu

Chcete si vyzkoušet vybrané výhody členství ve Fanclubu bez nutnosti zaplacení dvousetkorunového poplatku? Právě pro Vás jsme připravili možnost  stát se příznivcem Fanclubu. Tato varianta podpory české fotbalové reprezentace umožňuje využít většiny možností webových stránek včetně účasti v soutěžích a anketách, pravidelné zasílání newsletteru s novinkami z Fanclubu nebo možnost nákupu kolekce Fanclubu.

Oproti plnohodnotnému členství naopak chybí možnost zakládání blogu, využití slev v kolekci Fanclubu, hlasovací právo na valných hromadách, zapojení se do věrnostního programu, účastí na speciálních akcích (turnaje, akce partnerů apod.) a především pak možnost objednávání vstupenek na reprezentační utkání z garantovaného množství pro Fanclub.

Budeme rádi za každého příznice, který se přihlásí k podpoře českých reprezentantů a rozšíří naše řady. Pevně věříme, že spokojenost a reference oficiálně registrovaných členů Fanclubu budou tou nejlepší pozvánkou k plnohodnotnému členství.

Výhody příznivce Fanclubu:

1) využití většiny možností webových stránek

2) zasílání newsletteru

3) nákup z kolekce Fanclubu

4) plná informovanost o akcích a možnostech Fanclubu

5) absence členského poplatku

Máte zájem stát se příznivcem Oficiálního fanclubu české fotbalové reprezentace?

Vyplňte tuto přihlášku dle instrukcí.

Dbejte prosím na diakritiku a malá/velká písmena.

* Povinné udaje

Registrační podmínky:
Osoba, která vyplnila tuto přihlášku, potvrzuje pravdivost a přesnost uvedených údajů
a zároveň souhlasí s tím, aby občanské sdružení Oficiální fanklub české fotbalové reprezentace takto získáné údaje zpracoval ve smyslu zákona č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů pro účely marketingového provozování fanclubu a jeho parnerů.