Fanclubácká Fotogalerie

4. turnaj Fanclubu

7. 2. 2014
 

Čtvrtý ročník fanclubového turnaje poznal své vítěze. Za účasti fanoušků české fotbalové reprezentace, hvězd tuzemského fotbalu, vedení Fanclubu a pod moderací komentátorské legendy Karola Poláka se v sobotu 1. února uskutečnil ve sportovní hale v Opavě tradiční turnaj.

Připomenutí Eura 1976

28. 8. 2013
 

Fankluby české a slovenské fotbalové reprezentace fotbalem, besedami a autogramiádami zavzpomínaly ve Velkém Orvišti společně s hlavními aktéry bělehradského triumfu na historický úspěch československé kopané.

Třetí ročník opavského fanklubového turnaje

20. 5. 2013
 

V Městské hale v Opavě proběhl 11. května již 3. ročník halového turnaje dětí a osobností spojený se setkáním Českého a Slovenského reprezentačního fanclubu . Akce byla pořádána pod záštitou Primátora města Opavy.

Fan Match, Česko - Slovensko

16. 11. 2012
 

Ve středu 14. listopadu se v araeriel/fan-match-cesko-slovensko/eálu 1. HFK Olomouc možná splnil několika fanouškům jeden z jejich životních snů – nastoupit v mezinárodním zápase v reprezentačním dresu své země. Ve fanouškovském utkání plném hvězd nakonec zvítězil český výber 4:3.

Fanoušci na utkání Česko - Bulharsko

22. 10. 2012
 

Fanoušci z tábora Fanclubu byli při zápase s Bulharskem nepřehlédnutelní a nepřeslechnutelní! Nalezneš i sebe v naší bohaté fotogalerii?

Fanclub Team na zápase s Bulhary

22. 10. 2012
 

Vskutku napilno měl před utkáním s Bulharskem Fanclub Team. Jeho úkolem bylo zejména předat více než 1300 vstupenek fanouškům, kteří si je prostřednictvím Fanclubu rezervovali.

Z Rumburku na Bulhary!

19. 10. 2012
 

Klání o postup na MS 2014 mezi Českem a Bulharskem, které se odehrálo v úterý 16. října, bylo atraktivním tahákem pro všechny fotbalové fanoušky. Jako tradičně vyrazili české reprezentanty podpořit také fanoušci z rumburské pobočky Fanclubu.

Fanoušci na utkání Česko - Malta

17. 10. 2012
 

Nově zrekonstruovaná plzeňská fotbalová aréna nabídla fanouškům ty nejlepší podmínky pro řádné povzbuzování domácího týmu – a fanoušci toho příkladně využili. Téměř vyprodaná Doosan aréna hnala české reprezentanty až k vítězství nad Maltou 3:1.

Fantastic Moments: PlzeňskáTour of the stadium

16. 10. 2012
 

Vítěz soutěže k utkání s Maltou pan Milan Panocha se svým kamarádem absolvovali za doprovodu tiskového mluvčiho plzeňské Viktorky Tour of the stadium. Prošli takřka všechny prostory, kam se jinak dostanou pouze hráči.

Fanclub Team v Plzni

15. 10. 2012
 

I přes ošklivé počasí poskytovali členové fanclubáckého promotýmu všem fanouškům informace o Fanclubu, bavili se s nimi o reprezentaci a také vydávali členům Fanclubu rezervované vstupenky.

3. vítěz soutěže Fandím nároďáku, utkání Česko - Polsko

17. 6. 2012
 

Autor 3. vítězného videa pan Daniel Javorský se díky výhře v soutěži Fanclubu a Deníku mohl se svým otcem Petrem podívat na klíčové utkání české reprezentace v základní skupině A Eura 2012.

2. vítěz soutěže Fandím nároďáku, zájezd na zápas Česko - Řecko

13. 6. 2012
 

Vítězství nad Řeckem, fantastická atmosféra fotbalového Eura, fanouškovská radost v ulicích Wroclavi a v Czech fan campu, zábava od rána až do noci! To vše prožili pan Jaroslav Plvan s Josefem Kačmarčíkem díky vítězství jejich videa ve druhém kole soutěže Oficiálního fanclubu české fotbalové reprezentace a Deníku „Fandím nároďáku!"

1. vítěz soutěže Fandím nároďáku na utkání Česko - Rusko

10. 6. 2012
 

První vítěz společné soutěže Oficiálního fanclubu české reprezentace a Deníku „Fandím nároďáku!“ Jaroslav Janeček si vydatně užil svůj výlet na zahajovací utkání české reprezentace proti Rusku.

CZECH FAN CAMP - Několilk aktuálních fotek z Czech Fan Campu

9. 6. 2012
 

Přípravy Czech Fan Campu vrcholí s rychle se blížícím zahájením Eura 2012. Projekční místnosti, stanová vesnice, stánky s občerstvením, parkoviště. Vše už je připraveno na příjezd českých fanoušků.

Česko - Maďarsko, před zápasem

5. 6. 2012
 

Fanclub se v rámci dětského dne na pražské Letné před zápasem ČR - Maďarsko podílel na tvorbě přátelské fanouškovské atmosféry. Nabízíme vám fotografie ze stánku Fanclubu.

Česko - Maďarsko, Fan match

5. 6. 2012
 

Fotografie z povedeného Fan matche mezi českými a maďarskými fanoušky na Hanspaulce, který předcházel přátelskému mezistátnímu zápasu ČR - Maďarsko.

Fantastic moments - Den s týmem pana Jaroslava Trégra

31. 5. 2012
 

Pan Jaroslav Trégr v rámci Rakouské tipovačky přesně trefil výsledek 7:1 a díky tomu mohl se svým synem prožít Den s týmem!

Natáčení spotu Fandím nároďáku!

30. 5. 2012
 

Fotky z natáčení populárního spotu od Kuby Koháka ve kterém si osobně zahrála nejen herecká smetánka, ale také řada fanoušků české fotbalové reprezentace.

registrace
  • FAČR
  • STES
  • Vision artist
  • X_STES
  • X_Vision artist
  • Pulary
  • Netfotbal
  • Esports