Základní info

Oficiální Fanclub české reprezentace započal svou éru v květnu 2010, kdy byla podepsána smlouva o spolupráci s FAČR. Velkým písmem do historie našeho fanclubu se zapsalo datum 4. května 2010, kdy na tiskové konferenci byla podepsána smlouva o spolupráci s bývalým předsedou ČMFS JUDr. Ivanem Haškem mezi Oficiálním Fanclubem a FAČR (tehdy ČMFS).

Tato smlouva garantuje našemu fanclubu mnohem více pozornosti ze strany FAČR, a to především v oblasti ticketingu. Fanclubu byla garantována kvóta z kapacity stadiónu všech zápasů reprezentačního „A" mužstva, tj. pro kvalifikační i přátelská utkání doma i venku, ale také pro utkání na závěrečných turnajích Mistrovství světa a Mistrovství Evropy.

Náš fanclub je jediným oficiálním sdružením, které na poli fanouškovství s FAČR spolupracuje. V současné době je intenzivně podporováno předsedou FAČR Miroslav Peltou. I z tohoto důvodu věříme, že nás čeká světlá budoucnost při společném fandění na zápasech české reprezentace.

Oficiální Fanclub české reprezentace

Fans